Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Jste pro trest smrti?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: §66 ZP
ivan, 13.2.2012 16:28

Myslím to velice dobře, neironizuju.

Zkus nabízet třeba úklid v domácnosti, provozovny, prostě nějak začít, čímkoliv, časem tě to naorientuje někam samo. Z nahodilostí žiju celý život, málokdy vím co bude zítra natož za měsíc nebo za rok.

V neděli večer jsem se vrátil ze závodů, v ,,úterý" visel někde na laně a natíral jsem střechy, potápěl se ve vodárnách, pak jsem jezdil s autem jako redakční řidč, za chvíli jsem byl bez bydlení i práce, přesto jsem začal stavbu elektrárny v Hýskově, tím, že se změnily úrokové sazby na půjčky jsem zase zkrachoval a začal jsem budovat truhlárnu z ničeho, začal jsem lítat vyhlídky na malých letadlech PPl, a instruktorovat na ultralightech, prostě se nechávám unášet životem nahoru dolů, rychle i pomalu. Od doby co to šlo jsem nebyl nikdy změstnaný, ale taky ne nezaměstnaný. Stokrát jsem si natlokl hubu a pokaždé vstal. Fakt to jde, nenech se odradit. Zůstat v pasivitě nebo se zacyklit je hrob.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.