Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Anonymous - Kam kráčíš?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Který z Biblofilů mi vysvětlí proč...
zákys, 5.3.2012 8:56

Vážený pane. Protože nejsem odborník na chov prasat, když něco nevím, jdu za odborníkem. Zpravidla mají v tomto případě titul MVDr. Mám mezi nimi dost veselých kamarádů, kteří velice šťavnatě častují podobné pseudo...! jak zde produkujete také vy. Od ranného dětství (jsem dítko z vesnice) vím, že prasnice neporodí selata, ale selata vrhne. Přestaňte si hrát spolu s podobnými objevitely Ameriky 500 let po Kolumbovi na etymologa amatéra. Za vás to udělali kvalifikovaně jiní.
Já měl ovšem na mysli něco jiného, co s tímto jevem tak zaujatě pěstovaném na Svíci, plně souvisí. To co zde provozujete je rozvolňováním významu pojmu, deformující kulturní rámec ve které žijeme. Nejste pochopitelně sám. Jsou vás plná masmédia. V podobných snahách nejde o bohatost konotací, ale o změnu významu denotátu, rozumíte-li o čem píši. Já tomu říkám plíživý převrat.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.