Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Anonymous - Kam kráčíš?"

Odpovídáte na příspěvek:

omlouvam se ale mam ted anglickou...
Ras, 4.5.2012 1:58

omlouvam se ale mam ted anglickou klavesnici, takze bez hacku a carek ;-)
Jsem moc rad, ze se v nasi zemi ve ktere momentalne nejsem diskutuje o vecech vaznych, jako je Novy Svetovy (Ne)Rad. Je to velmi vazne tema.
Tihle hackeri popravde momentalne obhajuji uspesnou roli v Hollywoodskem stylu, ale nic neni tak jednoduche a ciste jak se nekterym zda. Pro me osobne je to ale stale jen o nasich teoriich. Proto se oni jmenuji jak se jmenuji. Vetsi hrozbou je prave dlouha leta cela podstata a okoli pripravovaneho sileneho Radu, ktery doslova vydrti populaci na celem svete, rozdrti tyhle smesne vlady jako je ta nase a absolutne vyhladi svobodne nazory lidi jako jsme tady my.
Ted jde o to, jak a kdo je s kym propojenej a jakou strategii pouziji oni a jakou my ...

Ja si nikdy nenecham vimplantovat chip do tela, staci, ze mam obdobny chip v mem pasu a tim i pod velkou kontrolou. V roce 1939 H.G Wells prohlasil tuto vetu: " Countless people will hate the new world order
and will die protesting against it. A my myslim, ze ted musime byt vseci a vsude obezretni, pokud chceme vedet pravdu a nejak s ni pak nalozit aby sme si zachranili nasi pr... . My stejne budeme muset stejne jako oni vytvorit celosvetovou protichudnou reakci jestli s timto chceme bojovat ... jak tady kdosi rekl ... svoboda je boj !

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.