Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Anonymous - Kam kráčíš?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp12: Proč by psal ? Není důvod !
Vlastimil Čech, 30.9.2012 7:50

Pane Zákysi, Vaše poznámky, kterými jste přispíval dříve, když jste se k této debatní společnosti připojil, byly na úrovni, věřím, že byly přínosem nejen pro V.Č.,byly to příspěvky člověka sečtělého i když trochu svérázného. Promiňte pane, ale nyní to vypadá, že upadáte do jakési tísně. Vždyť se proti Vám obrací kdekterý besedník. Netrápí Vás něco? Zažil jste něco nepěkného s čím se srovnat nemůžete? Tak zatrpklí a skutečně (promiňte) „zakyslí“ bývají zhusta mrzáci. Vážím si sečtělých lidí... ale vážím si i lidí vlídných, přívětivých a chápavých. Každý besedník přináší do našich debat něco zvláštního a osobitého. Úspěšný pan Ivan, životem (pardon) „otřískaná“ paní Iva, romantický a něžný pan *, stručná a vtipná slečna Tlapka, zkušený pan Neuvedeno, moudrý pan Sysel...S Vašimi znalostmi, pane Zákysi, byste měl býti pro naše debaty mimořádným přínosem... Proč se snažíte kdekoho urážet? Pokud cítíte, že jsme hluboko pod Vaší úrovní intelektuelní, proč tedy ztrácíte svůj drahocenný čas s plebsem?
Měl jsem kdysi kamaráda, který se při výkonu služby vážně poranil. Zůstal zmrzačen doma a musím říci, že zranění tělesné se po čase začalo projevovat i a jeho povaze. Začal býti nevrlým a svým chováním společenským nás, své kamarády, od původně častých návštěv spíše odpuzoval... i když samota byla pro něho zcela jistě ještě tíživější. Asi zde o svém trápení mluvit nechcete, pane Zákysi, ničeho nám po tom není, máte pravdu...Ale zvažte raději, zda je nutné vystupovat tak agresivně proti všem... co Vám to v důsledcích přinese...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.