Pro všechny přemýšlivé lidi

Komentáře k článku

15.3.2013 12:20

Bulvárek

A je to tady! Už dlouho se nemluví o ničem jiném. Ornella porodila syna Quentina. Synáček je rozkošný po tatínkovi Pepovi Koktovi a hned od prvních okamžiků ochotně pózuje fotografům. Pochopitelně za úplatu. My tak máme jedinečnou příležitost být u toho. Ornella září štěstím a hned po porodu dává na odiv svou vypracovanou figuru modelky a co si budeme říkat, kojení ještě zvýraznilo její ženské křivky. Romantik Pepa si pochopitelně neodpustil vyznání lásky své milované, ovšem veřejným tajemstvím zůstává, že je stále sezdán s Gábinou Partyšovou. Co když si vjedou obě do vlasů? Bude rozvod? Připomeňme si hlavní momenty ostře sledovaného vztahu v řeči novinových titulků:

* Drsný kšeft s nevěrou: Ornella Štiková chce za porod a Koktu statisíce

* Podívejte se: Matka Ornelly Štikové to pořádně rozjela! - Prásk!

* Dítě Ornelly a Pepy má penis, sdělil MUDr. Kočárek - SuperSpy.cz

* Těhotná Ornella Štiková s tatínkem: Kdo má větší břicho? - Prásk!

* Exmanželka Kokty promluvila: „Gábinu lituju a Ornellu chápu!“ -
Prásk!

* Ornella vystavuje své těhotenství: Takhle vypadá v osmém měsíci

* Rodiče Ornelly Štikové chtějí žalovat Okamuru

* To je ale luxus: Ornella ukázala kočár, ve kterém bude vozit malého Koktu. Bude jezdit v bílé kůži!

Zůstává pár nezodpovězených otázek. Například, po kom zdědí malý Quentin příjmení. Quentin Kokta nebo Quentin Štika? Co je lepší? Nebo obecně, kdo je Ornella Štiková a čím jsem si zasloužil, že o ní musím číst každý den novinové titulky?

Kdosi poukázal na to, že český šoubyznys má několik záhad: kdo kupuje alba Lucky Vondráčkové a čím se živí Sagvan Tofi. K tomu přidávám - co zrovna dělá Agáta Hanychová, když se zrovna nestará aby byla vidět? Zachovala si Iveta Bartošová zbytky příčetnosti? Odpovědi nechávám do diskuse. Obvykle se zdráhám někomu mluvit do soukromí, ale to by se mi nesmělo servírovat na podnose. Po sérii seriózních článků nadešel čas na pokleslý žánr, tak směle do toho :-).

JInak jsem se dozvěděl Ornella se nastálo usadila v našem městě a já mám neobyčejnou radost, že mám tak slavnou sousedku. Budu se zasazovat o to, aby získala čestné občanství!

Relax
Z., 18.3.2013 11:44

Bulváru se lze bez větších potíží vyhnout. Nemám pocit, že bych byl pronásledován bulvárními zprávami. Za větší problém s dalekosáhlými důsledky považuji bezbřehou ochotu mých spoluobčanů přijímat informace z bulváru a povyšovat je na fakta. Pokud jde o samotnou Ornellu, Koktu poněkud nechápu; s jeho financemi by si mohl dovolit mnohem atraktivnější matraci, než je Ornella. Leč, jeho věc... :-)

Odp: Relax
Platfus, 18.3.2013 16:38

Souhlasím, že se dá záplavě bulváru celkem úspěšně ubránit, jenom někdy to chce aktivně zakročit. Pracuju s počítačema a mám dost často otevřenou stránku seznam.cz. Odpoledne už mám většinu normálních článků přečtených a pak si tu a tam otevřu nějaký ze sekce hned dole Super.cz, ani v tom není zvlášť vědomé rozhodnutí. … Ale co se za to stydět. Asi chci být „in“ :-). Když k tomu připočtu, že nám jedna známá čas od času přinese balík časopisů, který by si člověk fakt nekoupil, tak si za to můžu vážně sám.

Jo, to znám... Vondráčková... ale...
Vlastimil Čech, 18.3.2013 13:31

Jo, to znám... Vondráčková... ale nejmenuje se Helena? Taková mladá moderní zpěvačka... Hraje ve filmu princeznu...
Ale kdo jsou ti ostatní lidičkové?

Odp: Jo, to znám... Vondráčková... ale...
Platfus, 18.3.2013 16:46

Pokud jste ještě nenarazil na tvorbu Lucky Vondráčkové, patříte k té šťastnější části populace. Helena Vondráčková je její slavnější teta, ale Lucka jí úspěšně dotahuje. U zbytku jmen se neznalosti nedivím a v podstatě vám závidím. Nevědět, kdo je Gábina Partyšová začíná být společenské plus :-).

Odp2: Jo, to znám... Vondráčková... ale...
ivan, 18.3.2013 21:01

Teda co se týče znalosti našich celebrit ( celebrus = známý) tak jsem v absolutním suterénu znalostí. Jasně, že znám Ivetku, pana Rychtáře a asi možná deset jmen, abych se nepodcenil, ale to je asi všechno, ale u většiny vlastně ani nevím čím si tu pozornost zasloužili. To, že Partyšová řekla o Hanychové, že je K nebo Pí je mě šuma.

Docela bych se ale tady zastal paní Ivety Bartošové, tu už nějakou dobu považuju doslova za oběť. Je jedno jestli umí zpívat nebo ne, ale být každý den vláčenej všema novinama a kdyby mě čuměly kamery doma přes plot tak mě už vezou taky, buď v řetězech nebo v kazajce.

Odp3: Jo, to znám... Vondráčková... ale...
Platfus, 19.3.2013 10:19

Pro mě je to taky vzdálenej svět. To, čím si některé „celebrity“ pozornost zasloužily, mě právě fascinuje. Myslím si, že totiž vůbec ničím. Mám za to, že mezi celebritami a bulvárem je nějaký druh tajný dohody, kdy slavná osobnost naoko prchá pozornosti objektivů a přitom jí jen náhodou spadne ramínko podprsenky, nebo se zrovna nechá vyfotit v nějaké pikantní situaci. A hned je co řešit :-). Bulvární tisk potřebuje určitej druh zpráv k ukojení zájmu senzacechtivého davu, ale je přitom úplně jedno, kdo bude hrát hlavní roli. Jinak si neumím představit, že může vzniknout tolik zaručeně šokujících článků např. o Ornelle - koho tohle zajímá?

Myslel jsem, jestli se tu třeba nesetkám s někým, koho tyhle věci zajímají a baví, vždyť bulvární tisk jde dobře na odbyt. Třeba moje máma, abych nechodil daleko, si čas od času koupí Blesk a zkrátí si tím čekání na autobus. Proti tomu nic. Mám za to, že mnozí z těch, kteří si ten Blesk koupí se k tomu moc nehlásí.

Odp4: Jo, to znám... Vondráčková... ale...
ivana Kozárová, 20.3.2013 16:59

Nechuť být sám se sebou sám,nespokojenost se svým vlastním životem,- to snad může vést k takovému zájmu o cizí prožívání - nebo spíš o touhu zmocnit se nějak toho cizího prožívání prostřednictvím vylhaného bulváru. Život ve lži plodí zájem o život ve lži. Není tam nic,čeho by se normální člověk chytil. Ale je to jistá náhražka za nepovedenej život vlastní:-(

Ještě naposledy na téma Ornella...
Platfus, 20.3.2013 15:03

Ještě naposledy na téma Ornella Štiková: Tohle mě dostalo, byla by škoda se nepodělit. Do porodnice zásadně jenom s limuzínou (viz. fotogalerie).

Odp: Ještě naposledy na téma Ornella...
ivana Kozárová, 20.3.2013 17:03

Táta musí mít radost,když dcera porodí zdravé děcko,ale normální táta by nedopustil,aby se na jeho dceři páslo tolik zvědavých lidí.V podstatě to musí být nešťastní lidé.Je to ale jejich věc,že si vybrali tento způsob existence.

Odp2: Ještě naposledy na téma Ornella...
Platfus, 20.3.2013 17:35

Mě na tom fascinuje jenom to, jak si v podstatě lidská spodina (odpusťe mi ten výraz, lepší jsem nenašel) okázale hraje na smetánku s pocitem, že peníze všechno rozhodnou a zakryjou. Trapnost.

Odp3: Ještě naposledy na téma Ornella...
ivan, 20.3.2013 20:24

Prosím tě, co dělala ta Ornela před tím než si nechala naštěkat do boudy? Nebo je rodina Štikova nějak významná v nějakých činnostech třeba jako Kočkova?

Nebo to byla nějaká naivní šedivka která prostě nalítla a už se to s ní veze?

Docela lituju to dítě. Mít mediální historii od prvího dne narození!

No potěš Pánbůh.

Odp4: Ještě naposledy na téma Ornella...
Platfus, 21.3.2013 11:47

To je na tom nejlepší. Předtím o ní nikdo neslyšel. Kariéra se dá začít porůznu.

Odp3: Ještě naposledy na téma Ornella...
ivan, 20.3.2013 20:33

Asi se teprve uvidí, ale nemůže být tahleta okázalost docela rozumný kalkul dědečka, který si uvědomuje, že jeho vnuk bude mít zřejmě od prvního dne trochu jiný život* než ostatní děti a bude mu jednou potřeba ukázat, že byl na svět přijat chtěný a vítán. ( aspoň někým)

* Prckovi přeju aby lidi brzo zapoměli.

Odp3: Ještě naposledy na téma Ornella...
ivana Kozárová, 21.3.2013 22:31

V bibli je krásná zmínka o tom,jak moře vyvrhuje chaluhy a nečistotu právě nahoru...;-)viz IZ. 57:20

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru
O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.