Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Náhodný svědek zločinu, donucený k psychiatrovi, aby nemohl svědčit"

Odpovídáte na příspěvek:

Zdravím Optimistko, je to až s podivem...
Platfus, 15.1.2014 1:55

Zdravím Optimistko, je to až s podivem, jak dlouho tu tvůj článek leží bez odezvy, tak jsem si říkal, že to trochu rozseknu. Na mě to tvoje vyprávění působilo až trochu neuvěřitelně, málem jak z Kafkova románu, což asi nechceš slyšet, pokud je to, co říkáš pravda. Takhle mi to přišlo prve, ale když jsem si o tom něco googlil a našel tuhle práci věnovanou kriminalitě albánské komunity, přišlo mi to celé uvěřitelnější. Pokud bych tedy přistoupil na to, že se věci udály, jak popisuješ, tak tady asi končí každá sranda. Pořád mi ale nejde do hlavy tolik ústrků a křivd, krytého zločinu se dostalo do tvýho vyprávění. Měl jsem za to, že když už, tak hoši z divokého východu řeší věci rovnou bez zbytečných odkladů, někoho trápit je oboustranně dost nevděčný. Jestli se cítíš ohrožená na životě, tak nehledej radu tady na Svíci, vezmi si to nejdůležitejší a prchej. A zkus si uspořádat jakýkoliv důkazy, které by dosvědčovaly pravdivost tvých slov.

Mě by pomohlo, kdybys mi nějaký zvláštní body tvýho vyprávění dovysvětlila. A taky by mě zajímalo, co se honí v hlavě ostatním.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.