Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Náhodný svědek zločinu, donucený k psychiatrovi, aby nemohl svědčit"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Zdravím Optimistko, je to až s podivem...
Beznadějná Optimistka, 31.5.2015 5:30

Co dodat pane.Jsou věcí neuvěřitelné slušným lidém,ale dějí se.Nemám zájem si vymýšlet.Pomoci se nedovoláte.Kdo má peníze ,hlavně špínavé,těma si otevře dveře všude.Stěhovat se kde??Neutečete před mafii.Chci žít v pohodě a s rodinou.Také ta je napadána.Nejsou u nás vraždy a pronasledování denně??,Nenasitní policisté ,právnici ,soudci lékaří a další.??? Albánec,který opakovaně je ve Výkonu trestu za drogy,je dle státního zástupce ,polcistů i soudkyně slušný a bojí se mne.Mám 158cm a 62kg.Po dobu domovní prohlídky u Albánce,hlídali před domem 4 policisté.Když jsem se vrácela z obchodu .slušně mne oslovili a doporučili mi abych se bránila.Ví o jeho zločinech,ale tentokrét si odsedí nejméně 12 let. Budete mít klid.Nemám Za devět měsíců prropuštěn a ještě více se mstí .Nikdy jsem nic nehlásila i když se v domě střílelo,rvačky a hádky. .Ani únos jsem nehlásila. Ti co tak učinili mají klid ,náhodná nehoda,tělo,nalezená po dvou létech v bažinách,jeden odvezen na operaci srdce do vyhlášené nejlepší nemocnice u nás???Odpojen od přístrojů a ponechán na chodbě :zapoměli lékaři a vzpoměli si ,ale už 49 letý nežil. Měl obavy z hospitalizace. Více nejde psát.Mám v bytě už 3krát měněné dveře,ale policie nic ,rozkopnuté ,nevidí a soudní znalecký posudek není doklad. Rozkopla jsem si je sama.???Jen abych si mohla stěžovat???O jak máme chytré policisty!!Uhradit nové dveře ,opakovaně zámky ,poničený nábytek --to je maličkost,když máte 8200Kč měsíčně. To Albánec má větší sociální dávky.!!Policisté malé platy ,ale velké majetky ??
Vystěhovat se mohu ,ale družstevní byt nechat bez náhrady.Albánec byt potřebuje nutně pro další příbuzné. Předseda SBD ,přidělil po usazení Albánců v městě ,byty za minimum a vystěhoval důchodce a mladé rodiny. Dlužníci ,narkomani,nejsou vystěhováni.Kdo je předseda???Bývalý předseda JZD,komunista ,má VUMl ,deně opilý 72let a dobře se zná s uprchlým ,celosvětovým ,známým zločincem.Předseda soudu je bývalý udrřbář z chemické čistírny má náděj se stát krajským ředitelem soudu. Získat titul FOFR-JUDR je možné za dva dny. Neznámější advokát je také z našeho města ,dnes z Prahy.A další ODBORNÍCI,dnes jsou v Praze .Moraváci nadávají na Prážáky ?Ale kdo je ve vládě a jinde Pražák??? Odmítla mi převzít obhajobu i nejznámější advokátka. Jak to řešit??Nejde.
Nevšímavost ,ignorace a jiné nepomáhá.
Co ostatní???Advokát vás odmítne se slovy:rád by obhajobu převzal ,ale nechce mít problémy.Nikdy nemohu vyhrát spor.Korupce je a nic neudělám.
Po napsáni ,jsem byla napadena policisty v bytě a skoro nahá pobitá a odtážená do vozu a odvezená na oddělení ČP.Ani děti nemohly pomoc.Jen nejvíce ponížit a zesměšnit.Policisté křičeli a zvonili na sousedy ,podívejte se odvezeme jí na psychiatrii.Soused policista jen mlčel a zavřel dveře. Heslo policistů???
Než mít problémy s mafii -lepší je s něma spolupracovat.Nato v pyžamu odvezená na psychiatrii do Ostravy.Přestárla psychiatrička nevyšetřovala mne ,jen křičela seďte ať na vás vidím .Jen sepisovala lži co sepsali viníci.Jsem diabetik ,nesměla jsem se napít ,na WC,od rána nejedla a nebrala jsem léky.To ji nezajímalo. Mám být odvedena na psychiatrii do Štemberku na odvykací kůru.Nikdy jsem nekouřila ,nepijí akloholické nápoje ,nefetují a beru jen troje léky od sdce.Syn psychiatričky je primářem v této léčebně a na fezbuku vystavuje fota s našími ??,, Bludy?? Né dal mi to jeden policista ,co odsuzuje místní mafii .Posudek já ani děti neobdrželi.Obdrželi ho vyníci a vystavují v domovní skřince.Policie nemůže zakročit,SBD také né a domovník má právo vyvěšovat co chce.Sousedé cíti se mnou ,ale bojí se.Nestěžují si ,dopadly by jak já.Ostatní sousedé spolupracuji s viníky .To přece vynáši.Už nejsou dlužníci .ŽIjí na vysoké noze.
Mohu vše doložit,ale nikdo nemá zájem Nejde to popsat,to musíte vidět.Nejsem jediná šikanována ve městě. Nejde moc psát. Jak se spojit ???Přijeďte do Č.Těšína a uvidíte !!!Jen hovořit český je trestní čin.Ředitel městské policie předseda PZKO-polský svaz ---.Těšín musí být polský.No koment.!! Velká díra v drátěném plotě u ČP ,jak si kráti cestu do hospody a hodiny tam vysedávají policisté , vrácejí se v dobré náladě -pak Uvěříte.Mají málý plat na hodinu.?? Tolik občanů na to poukazuje Nic!!!Nemusí foukat. Pak je chování ????Kdo poukáže ,je šikanován.
Neprchnete před mafii Jeden prchnul a v Anglii byl zabit .neřešilo se to .Rodiče neměli peníze ,aby se to vyšetřilo.
Mafie a jejich ochránci mají peněz dost. Pozdě jsem se na tyto stránky opět podívala. Ráda bych Vám doložila důkazy ,aby jste viděl co můžou zločinci a jejich ochránciDůkazy jsou BLUDY??? Hezké a spokojené dny. Optimistka.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.