Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Loveček z krabice"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Jo, milá paní Ivano, při vzpomínce na...
Pavel od vody, 5.6.2014 9:14

Současná technologie nám umožnila jednu neskutečnou věc, kterou lidstvo nikdy nepoznalo - komunikovat s lidmi, které jsem v životě neviděl a neuvidím a kteří jsou tisíce mil daleko.
Něco nám dala, ale něco důležitějšího vzala. Odnaučili jsme se mluvit z člověkem zočivoči, přímo bez obezliček. Kdo z nás přijde domů z práce, pokecá s manželkou, s dětmi, s rodiči, se sousedem? Řekneme jen ahoj, brejden a prcháme k netu plkat v diskuzích.
Tuhle jsem viděl dva mladé lidičky v parku. Na první pohled vypadali zamilovaně za ruce se držíce. Ale druhý pohled ukázal v té druhé ruce mobil, skrz nějž mluvil každý s někým na druhé straně času. Smutno mi z toho. Nás za mlada zajímaly dívčí blůzky a zkoumali jsme to pod nima a jiný svět nás nezajímal. Že by to ti mladí už měli všechno dávno prozkoumáno?

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.