Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Jak jste se naučili plavat?"

Odpovídáte na příspěvek:

Už jako dítě jsem se vrhal do čehokoliv...
ivan, 8.6.2014 17:50

Už jako dítě jsem se vrhal do čehokoliv s tím, že to nějak dopadne. Do vody jsem skákal s rozeběhem po hlavě, ale jenom v místech kde jsem doplaval na druhou stranu, nebo na mělčinu, nebo místo kde jsem už stačil.

V Roztokách bylo oblíbené koupaliště Maxmeliánka. Vody od ,,po kolena po krk,, dospělého a šířky 22 m. Tak to jsem podplavával pod vodou protože jsem se neuměl nadechnout. Až jednou jsem se pod vodou s někým srazil v hloubce. Tenhle dospělý stařec, - ,,asi tak 14-16 let,, pochopil že se nenadechnu a tak mě nějak podržel a já se trochu nadýchal a doplaval. Ještě ten den se mě povedlo uplavat kousek s dýcháním a pak už to nějak šlo.

Pamatuju, že už asi tak v druhé - třetí třídě jsem skákal s velkejma klukama z mostu ,,U Skrčenejch", s asi devět metrů výšky s nutností se trefit do tůňky asi 2x3m kousek od místa kde nyní trvale bydlím. Říčka má dva názvy, oba správně, moc tomu nerozumím . Loděnice Kačák. Pramení v Kačici a do Berounky se vlévá pod sv. Janen v Kozlech.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.