Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Jak jste se naučili plavat?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp2: Už jako dítě jsem se vrhal do čehokoliv...
ivan, 9.6.2014 21:30

Berounka vlastně nemá nikde prameniště a vzniká soutokem Rolavy, Radbůzy, Mže a Úslavy + levostraná Střela a Rakovnický potok + Loděnice a pravostranná Litavka. Celkem 776O Km2 povodí, z čehož jasně vyplývá, že dalším jejím levostravým přítokem je Vltava na Zbraslavi a u Mělníka Labe s později pravostrannou Ohří, Bílinou a Ploučnicí.

Kdo to nikdy neviděl ze vzduchu, tak věří pohádce o hlavní řece Labi, kde se spíše chodí po suchém dně.

To místo kde bydlím je Podkozí. Měli jsme tam čundr chatu šedesát let a ke Slávovi Skrčenýmu jsme chodili skákat z mostu a na limonády ze sklípku. Oba jsme se dohodli, že to tam vezmu po něm a postaám se o něj až nebude moci on sám. Sláva nečekaně zemřel a celé to užasné místo padlo do dědictví. Tím to pro mne skončilo a já bydlím na horním konci. Na Slávkovo místo se přistěhoval pan nejbohatší a už roky se tam opevňuje. Jako souseda ho ani neznáme a on nás taky ne. Tak ať.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.