Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Jak jste se naučili plavat?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp11: plavat a plovat
ivan, 15.6.2014 15:54

S kámošem, bývalým plochodrážníkem, Slávkem Šebelou (Květoslav) jsem se byl podívat na plošině ve Mšeně u Mělníka a tam si ho pořadatel pozval jako hosta, tak jsme spolu krátce pokecali. Parda vypadá furt stejně, ani vypadlej vlas, ale určitě nepovyrost. Zatímco měl někdo problémy jak se na motorku složit, tak on jezdil doslova ve stoje aby dosáhl na stupačky.

Kdo ví jestli má tak 150 cm. Parda byl známým pěstitelem kachen. Jeden čas jsem chodil s jeho dcerou Alenou, ale ona u táty nebydlela. Bylo to ale krátké s rychlým koncem. Byla spíš na vinárny a já byl furt někde na závodech. Nemohlo to dopadnout jinak, takže nás to ani jednoho moc nebolelo. Už je to nejmíň 35 let, takže na tom už roste mech. Vlastně si už ani neuvědomuju jestli byla Alena, ale asi jo. To všechno odnes čas, ten ďas.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.