Neptejte se co, ale proč

Zajímavé odkazy

Copyright

19.1.2023 14:44

Tyto volby jsou poslední,kdy můžeme zvolit normálního člověka.Pak už budou jen pravdoláskaři

Toto jsou poslední volby,kdy může vyhrát někdo,kdo není pravdoláskař.Pak vláda přijme zákon na korespondenční volbu a všechny další souboje budou vyhrávat už jen pravdoláskaři.

Petr Pavel je pravdoláskař,nebo spíš loutka pravdoláskařů.

Petr Pavel za covidu lhal o tom,že koronavir nepochází z tajných amerických laboratoří v Číně,a že to je do očí bijící dezinformace.Roman Prymula přitom prohlásil,že covid má původ v čínsko-americkém výzkumu.

Anthony Fauci přiznal,že záměrné nebo nechtěné úniky z laboratoří se ukázaly jako účinná biologická zbraň.Pavel lže o biologických zbraních,protože je to špion,který to má v popisu práce.

Lobbista Petr Kolář,jeden z loutkoherců Petra Pavla,pracuje pro americkou lobbistickou firmu.A také lobbuje za zbrojařský průmysl.To je střet zájmů.Pavel je součástí party,která nehájí české zájmy a jejich hlavním zájmem je válka a zbrojení a utrácení za zbraně a náboje.Pavel mluví o strašení válkou Babišem,jenže jeho lidi,co má v týmu,na válce pracují,protože z toho budou mít zisk.

Informace o Kolářovi zveřejnila kandidátka Nerudová v debatě na TV Prima,ale po volbách udělala veletoč a nyní podporuje Pavla,kterého před tím kritizovala.Asi dostala nabídku,která nejde odmítnout,nebo ji uplatili,nebo jí vyhrožovali,aby je s tím už neotravovala.A ona poslechla a vyrukovala s nařčením Babiše,že je to zlo.Bez důkazů,bez zdůvodnění.A nikoho nezajímá,proč to řekla,všichni to berou jako fakt.

Petr Pavel lže o tom,že otevřeně informoval o své minulosti,protože lhal o kurzu na rozvědčíka,jak to tvrdil historik Blažek.Ten samý historik teď také bude volit Pavla,jako Nerudová.To už zavání mafií,která hlídá všechny kritiky a obrací je na správnou cestu pod hrozbou výhrůžek nebo úplatků.

Na TV Nova před prvním kolem volby Pavel neuměl reagovat na úrokové sazby v eurozóně a v ČR.Řekl,že nesledoval prezidentské volby v minulosti.On totiž politiku nesleduje,nebaví ho to,on je pouze na vojáčky a na zbraně.Na všechno ostatní má poradce a loutkoherce,kteří ho postaví na správné místo.

Jeho úkolem je jednom pěstovat hezký knír,být hezky oholený a pravidelně chodit do kadeřnictví,oblékat každý den vyprané oblečení.O armádě něco ví,a na všechno ostatní má tým lobbistů a loutkoherců,kteří ty jeho názory vyloví ze svých klobouků.Nechci loutku prezidentem!!!


Diskuse byly vypnuty. Děkujeme za pochopení.


Nahoru