Malé úvahy o problémech kolem nás

Zajímavé odkazy

Copyright

28.10.2005 19:51

Není homosexualita skutečně nemoc?

Na začátek bych chtěl říct, že já rozhodně nemám nic proti homosexuálům, ale jen mě tak napadlo několik důvodů proč by to za nemoc mělo být považováno:

1) Z vědeckého hlediska: Lidé se dělí na muže a ženy :) jak všichni víme a stavba těla muže co se týče pohlavních organů je rozdílná než u žen. Lidé se vyvinuli tak, aby k počátku nového života byli potřeba tito dva rozdílní jedinci. Takže není možné, aby muž s mužem, nebo žena s ženou měli děti. Takže z toho plyne, že chování homosexuálů je abnormální, protože se nechovají tak, jak by jím měly základní zvířecí pudy nebo chcete-li lidské pudy říkat, že by měli být s osobou opačného pohlaví a ne stejného.

2) Z náboženského hlediska: Pokud někdo věří v Boha (já osobně ne) tak ví, že Bůh řekl milujte se a množte se. A z toho opět plyne, že určitě nemyslel množení se mezi osobami stejného pohlaví.

Samozřejmě se mohu mýlit, ale jistě to stojí za zamyšlení. Rozhodně svým názorem nechci jakkoliv omezovat homosexuály, ale myslím si, že přece jen by měla jít homosexualita léčit. (Tím samozřejmě nemyslím léčbu jakou provozovali naši netolerantní předci v dobách nepřiliš vzdálených.) Na závěr bych chtěl jen ještě jednou zopakovat, že proti homosexuálům nic nemám, jistě je mezi nimi hodně skvělých lidí a jsem zastáncem registrovaného partnerství.


Diskuse byla znepřístupněna. Děkujeme za pochopení.

Nahoru