Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
11.12.2009 10:38

Zprávy z bojiště nezaměstnaných, aneb „Individuální akční plán“

Hledání práce v současné ČR prostřednictvím úřadu k tomu ustanovenému je zážitkem na celý život. Firmy na jejichž zmatečné inzeráty a nesolidní jednání jsem tento úřad písemně upozornil, inzerují beze změny dodnes.
Noví zaměstnavatelé, kteří oficiálně nabízejí práci a kterým jsem rozeslal svůj profesní životopis ( dokonce i s nabídkou finanční dotace - SÚPM ) jednoduše nereagují. Vůbec. Ani zamítavá odpověď. Prostě žádná. Kdybych si toto dovolil já, jako jeden z partnerů formální komunikace, tak mám za pár dnů ve schránce obálku s modrým pruhem.

Pomalu začínám rezignovat na THP uplatnění ( na něž mám kvalifikaci ) a tak jsem se vydal na adresu, kde bylo nabízeno místo obsluhy obráběcího stroje.
No a zjistil jsem, že na dotyčné adrese se tato firma nevyskytuje. Nemá tam ani dílny, ani kancelář a nikdo je tam nezná. Těsně před odchodem z budovy jsem narazil na člověka, který zaslechl můj rozhovor s vrátnou a vzpomněl si na firmu toho jména asi 400 metrů od této adresy. Po delším hledání jsem jejich objekt skutečně našel. Byla tam i kancelář. Vedoucí přítomen nebyl, ale jedna ze tří sekretářek ( pro firmu kde bylo cca 5 dělníků ! ) mi tvrdila, že ten inzerát už dávno není aktuální a prý ho už stahovali. Přesto byl na včerejší nabídce z Úřadu Práce. Je to už poněkolikáté, co jsem zjistil, že v oficiálním seznamu nabídek ÚP jsou mrtvé duše - dávno neplatné inzeráty. Podobně jako při vyhledávání podle oborů bývá někdy inzerát uveden duplicitně v různých odvětvích. Nedávno jsem našel jedno místo sekretářky pro konkrétní pobočku ministerstva zemědělství, které bylo nabízeno jak v kategorii „administrativa“, tak „zdravotnictví“ a dokonce „stavebnictví“. Někomu se to může zdát jako drobnost, ale z jednoho místa tak v celkovém souhrnu nabídek vyčarujete místa tři. A pak, že není práce :-)

Ale dost už bylo sklíčených úvah. Ve snaze přece jen zúročit zabitý čas i kilometry jsem se rozhodl týž den, co jsem byl na ÚP, navštívit další z nabízených dělnických míst a rozjel se tam i s písemnou doporučenkou. Montážní práce. Obsluhovat nýtovací kleště, kladívko a vrtačku snad zvládnu... Paní z personálního mi tam ( trošku po Julínkovsku ) vysvětluje, že jejich inzerát je sice aktuální, ale nikoho neberou. Mají stop stav nejméně na dva měsíce, spíš déle. Tak proč ho nestáhnete, divím se, pak ho přece můžete dát znovu. Její odpověď byla opět cosi v jazyce bývalého ministra, a tak jsem jí nerozuměl a nemohu proto přesně tlumočit.

Čili znovu na ÚP, kde jsem slavnostně obdržel : Individuální akční plán. Je to takový záložní trumf, který ÚP zpracovává pro uchazeče, který je v evidenci víc než 5 měsíců. Já ho dostal už po devíti měsících...
Je fakt šitý na míru a přináší do mé situace přece jen něco nového. Má celkem 4 odstavce :
V prvním se lze dočíst jak se jmenuju, kdy mám narozeniny a jak dlouho jsem v evidenci ÚP.
V druhém je vyhrožováno, že pokud neposkytnu součinnost s ÚP – budu vyřazen z evidence.
Třetí odstavec se zdá být těžištěm celého textu a má název : JEDNOTLIVÁ OPATŘENÍ KE ZVÝŠENÍ MOŽNOSTI UPLATNĚNÍ NA TRHU PRÁCE – POSTUP A ČASOVÝ HARMONOGRAM JEJICH PLNĚNÍ. Vlastní obsah je však kratší než jeho nadpis. Obsahuje jen větu : „Budu samostatně vyhledávat volná pracovní místa“.
Čtvrtý odstavec je v podstatě tvořen jen datem, kdy byla tato revoluční myšlenka vytištěna a dostal jsem ji k podpisu...
Přiznám se, že jsem to pozorně četl až doma. A došlo mi, že za dobu evidence na ÚP jsem z vlastní iniciativy kontaktoval asi 60 zaměstnavatelů. Z popudu ÚP asi 8. Je tedy jasné, že musím přidat. Podceňoval jsem to a teď to mám černé na bílém.
Je to velmi individuální a velmi akční plán. Jeho vypracování muselo určitě zaměstnat nejlepší personalisty, machry ve svém oboru a toho si vážím. Necítím se v tom tak sám. Vím, že na nás někdo myslí, a to není jen tak. Ale přestávám si být jistý, jestli se mi zdá sen, když uléhám – nebo když vstávám ?

Zmaten dosavadním vývojem jsem napsal vedení ÚP. Uvedl jsem konkrétní pochybení ze strany úřadu i firem, ke kterým došlo. Čekal jsem když ne razantní reakci, tak aspoň formální snahu o nápravu. Ale ouha - i státní správa už přejala móresy některých „takypodnikatelů“. Přesto, že můj text prokazatelně dostali 4 úředníci z kancelářské smetánky ÚP, reagoval jen jediný. A zrovna ten nejníže postavený. Poradkyně, která mi nabídla, že můžu přijít a můžem si : popovídat o mé situaci. Byl jsem zaskočen tou formulací. Představil jsem si paralelu, jak vykradený majitel domu, nebo oběť napadení oznámí událost na policii a ta mu po pár dnech oznámí, že si „můžem popovídat o vaší situaci“.
Přesto jsem šel... Setkání s inteligentně působící dámou, která mi s naučenou empatií odkývala mé postřehy, bylo jistým osvěžením a nadějí. Další vývoj se však odehrával právě tak, jako bych za ní nevážil cestu a nikdy jsme spolu nemluvili. Proto jsem jí napsal po pár týdnech znovu. Odpověděla mi velmi stručně ve smyslu, že „některé věci se dají dělat jinak“ a mám „myslet pozitivně“. Na to jsem jí odepsal, cituji :

Rozumím Vaší reakci. Na druhou stranu si nemyslím, že by mohl okatý optimismus při jakémkoli setkání změnit fakta, že zaměstnavatel uvede falešnou adresu, že na ÚP visí neplatné inzeráty, nebo že individuální akční plán jsou jen slova bez obsahu.
Nota bene k setkání většinou ani nedojde, protože na sebeneutrálnější a vstřícný mail ( klidně Vám je přepošlu ) nepřijde žádná reakce. Velmi doporučuju, aby jste si třeba založila nějaký civilní mail a zkusila jakože hledat místo. Určitě získáte řadu cenných zkušeností i pro svou práci.
Bezesporu se některé věci dají dělat jinak. To je celkem neprůstřelný výrok, dokud se jej nikdo nesnaží upřesnit. Pak totiž může recipročně vyjít najevo, že některé věci se jinak dělat nedají.
Například formální kontakt se zaměstnavateli nebo úřady. Tam moc prostoru pro originalitu nebo žoviálnost není.
Korektně, slušně – dle zákona i ústních dohod. Pokud toto nefunguje, pak uchazeč o práci není v situaci, kdy by mohl svým zářivým úsměvem změnit systémový kolaps.
Nebo neserióznost, která se rozšířila jak infekce a je k vidění i na místech, kde by to člověk vůbec nečekal.
Odplevelit inzeráty na ÚP nebo došlápnout si na nepoctivé zaměstnavatele není v mé moci.

Totální mlčení, které po mé reakci zavládlo ze strany ÚP bylo ohlušující...

Ubíhaly další týdny a kromě zhoršujícího se počasí i rodinného rozpočtu se nedělo nic. I zvažoval jsem, jestli bych si nemohl kdesi cosi vydělat. Samozřejmě legálně. Úřednice na ÚP mi k tomu, kupodivu dost podrážděně, „vysvětlila“, že pokud jim donesu lejstro z něhož vyplyne, že jsem za brigádu dostal víc jak 4 tisíce, tak mě zruší z evidence, přestanou za mě platit zdravotní a sociální ( podporu už neberu dávno - takže tu mi vzít nemůžou ) a tyto částky budou vymáhat po mě, abych si je sám platil z tohoto „výdělku“ ( navzdory zákonnému požadavku aspoň minimální mzdy ). Že mi pak nic nezbyde je nezajímá. Pokud odmítnu, vezmou si to exekučně.
Příslušný zákon o příjmu je totiž koncipován tak, že iniciativa a pracovitost je v něm ( po překročení limitu ) vlastně trestána - propadnutím většiny mzdy ve prospěch státu.
Takže 3990 Kč mi ještě nechají jako „zanedbatelné“ přilepšení, ale když vydělám 4001 Kč, tak mi to vezmou skoro celé ( moje odvody jsou kolem 3000 Kč ) a ještě mě tím donutí k dalšímu běhání a škemrání o hmotnou nouzi na sociálce, protože z těch pár stovek, které mi zbydou, se prostě měsíc neuživím.

No, lapal jsem po dechu a hleděl... A znovu mi došlo, že tento systém rozhodně nemá za úkol nezaměstnaným pomoci. Tak jsem se jí pokusil aspoň zeptat, jestli ví, že zhruba čtvrtina inzerátů, které oficiálně nabízejí, jsou dávno neplatné ( to je totiž nejčastější problém se kterým se na ÚP setkávám ). Překvapila mě pohotovou odpovědí, že to ví, ale to není jejich chyba, protože si to mají aktualizovat zaměstnavatelé - ne úřad práce...
Není bez zajímavosti, že když jsem totéž vytýkal zaměstnavatelům, tvrdili mi, že je to chyba pracáku, protože oni inzerát už dávno rušili... Já sice dodnes nevím, kdo mi lhal, ale vím, kdo je tímto úřednickým lhaním poškozován.

Myslel jsem si, naivka, že tím už je snad žumpa byrokratické arogance a slepoty naplněna. Ale opět jsem se mýlil. Mám známou, která teď dělá rekvalifikační kurz na účetní. Není levný. Pokud ho přiznají člověku, který je v evidenci ÚP, dostane během jeho trvání ( kromě úhrady nákladů ) i další peníze - obnovenou podporu v nezaměstnanosti. Čili když někomu z prominentů ( ano - i takoví dnes na ÚP jsou ) skončí po půl roce podpora, tak plynule a bez škemrání nastoupí na nějaký rekvalifikační kurz.
Po pár dnech mi totiž známá s údivem sděluje, že ÚP přiznal a zaplatil tyto kurzy i docela čerstvým absolventkám ekonomických, středních a dokonce vysokých škol. Je to podobné, jako by zaplatili strojnímu inženýrovi rekvalifikaci na zámečníka... Takže ty ženské si chodí na kurz posedět, poklábosit, vypít kafe, u výuky se nudí, ale na kurzovné a jejich konta odplavaly ze státní kasy stovky tisíc, které dle veškeré logiky měly skončit úplně jinde...

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou - ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou..

Za zmínku ještě stojí, že paleta kurzů, ze kterých je možnost si na ÚP vybrat, často pochází z doby před krizí, tedy z doby, kdy byla situace na trhu práce zcela jiná. Takže ani po rekvalifikaci pak nenajde práci zhruba 92% absolventů těchto kurzů. ( Oficiální údaj totiž je, že rekvalifikační kurzy mají pro vznik následného pracovního poměru 8% úspěšnost, což zní sice lépe, ale význam je stejný... )
Řešením však asi nebude jen větší pružnost v nabídce rekvalifikací, protože zatím nikdo neobjasnil, jak rekvalifikovat 550 tisíc uchazečů, aby mohli pracovat na 36 tisících místech.


K článku je 824 komentářů.
TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! Senior
Odp: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! silvie
Odp2: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! prozaik
Odp3: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! silvie
Odp3: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! tlapka
Odp4: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! Juras
Odp5: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! tlapka
Odp6: TOHLE BY SE V ZÁPLAVĚ ČLÁNKŮ ZTRATIT NEMĚLO! tlapka
Ministerstvo si DĚLá co chce podnět nepodnět
Ve skutečnosti je to trochu složitější (ale ne zas tak moc) Maximus
Vážený pane prozaiku,podobné... .
Odp: Vážený pane prozaiku,podobné... Tanuki
Odp: Vážený pane prozaiku,podobné... DaMaren
Myslím, že je tu ticho bud , že šli... iva
Nevím, proč by kuchařka nemohla být... .
Odp: Nevím, proč by kuchařka nemohla být... Alfons
Odp2: Nevím, proč by kuchařka nemohla být... iva
A ta hrůza za totáče! Alfons
Odp: A ta hrůza za totáče! ivan
Odp2: A ta hrůza za totáče! Alfons
Odp3: A ta hrůza za totáče! ivan
Odp4: A ta hrůza za totáče! Alfons
Odp5: A ta hrůza za totáče! ivan
Odp6: A ta hrůza za totáče! Laurus nobilis
Odp6: A ta hrůza za totáče! tlapka
Odp5: A ta hrůza za totáče! .
Odp6: A ta hrůza za totáče! Alfons
Odp7: A ta hrůza za totáče! .
Odp7: A ta hrůza za totáče! ivan
Odp6: A ta hrůza za totáče! ivan
Odp: A ta hrůza za totáče! Maximus
Jednoznačně úřad Juras
Odp: Jednoznačně úřad Alfons
Odp2: Jednoznačně úřad .
Odp3: Jednoznačně úřad Alfons
Odp4: Jednoznačně úřad .
Odp3: Jednoznačně úřad .
Odp4: Jednoznačně úřad zvoník
Odp2: Jednoznačně úřad C
Odp3: Jednoznačně úřad norm
Stejně je to zajímavé F&T
Odp: Stejně je to zajímavé Alfons
Odp2: Stejně je to zajímavé tlapka
Odp3: Stejně je to zajímavé zvoník
Odp: Stejně je to zajímavé .
Odp2: Stejně je to zajímavé Alfons
Odp3: Stejně je to zajímavé Laurus nobilis
Odp4: Stejně je to zajímavé .
Odp5: Stejně je to zajímavé Laurus nobilis
Odp6: Stejně je to zajímavé Alfons
Odp7: Stejně je to zajímavé tlapka
Odp8: Stejně je to zajímavé zvoník
Odp8: Stejně je to zajímavé Plha
Odp9: Stejně je to zajímavé tlapka
Odp10: Stejně je to zajímavé .
Odp11: Stejně je to zajímavé tlapka
Odp6: Stejně je to zajímavé .
Odp7: Stejně je to zajímavé Laurus nobilis
Odp8: Stejně je to zajímavé .
Odp6: Stejně je to zajímavé F&T
Odp7: Stejně je to zajímavé tlapka
Odp8: Stejně je to zajímavé zvoník
Odp9: Stejně je to zajímavé tlapka
No jo, .
Odp: No jo, ivana Kozárová
Odp2: No jo, .
Odp3: No jo, Alfons
Odp4: No jo, zvoník
Odp5: No jo, Alfons
Odp6: No jo, ivana Kozárová
Odp7: No jo, tlapka
Odp8: No jo, ivana Kozárová
Odp9: No jo, tlapka
Odp10: No jo, ivana Kozárová
Odp11: No jo, tlapka
Odp12: No jo, ivana Kozárová
Odp13: No jo, tlapka
Odp6: No jo, zvoník
Odp7: No jo, ivana Kozárová
Odp3: No jo, ivana Kozárová
Odp4: No jo, .
Odp5: No jo, ivana Kozárová
Odp5: No jo, tlapka
Tržní liberalismus je oxymoron sysel
Odp: Tržní liberalismus je oxymoron tlapka
To se dá těžko uvěřit ... .
Odp: To se dá těžko uvěřit ... tlapka
Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... iva
Odp: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... .
už bylo dávno vyřešeno sysel
Odp: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp2: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... ivan
Odp3: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... .
Odp4: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... ivan
Odp5: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... .
Odp6: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... tlapka
Odp: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... ivan
Odp: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... Jimmy
Odp2: Včera byl rozhovor s ekonomem ze 68roku... iva
Jo - myslím, že to je dobré kritérium... Roman
Odp: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... zvoník
Odp: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... tlapka
Odp2: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... zvoník
Odp3: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... tlapka
Odp4: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... zvoník
Odp5: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... Juras
Odp6: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... zvoník
Odp7: Jo - myslím, že to je dobré kritérium... Juras
už bylo dávno vyřešeno Neuvedeno
Odp: už bylo dávno vyřešeno Juras
Odp2: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp3: už bylo dávno vyřešeno Juras
Odp4: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp5: už bylo dávno vyřešeno Juras
Odp5: už bylo dávno vyřešeno Juras
Odp3: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp3: už bylo dávno vyřešeno Wild Dog
Odp3: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Odp4: už bylo dávno vyřešeno iva
Odp5: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp6: už bylo dávno vyřešeno iva
Odp6: už bylo dávno vyřešeno Vlastimil Čech
Odp7: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp8: už bylo dávno vyřešeno Vlastimil Čech
Odp9: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp10: už bylo dávno vyřešeno Vlastimil Čech
Odp8: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp5: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Odp6: už bylo dávno vyřešeno iva
Odp: už bylo dávno vyřešeno Vlastimil Čech
Odp2: už bylo dávno vyřešeno Juras
Vaše pocity Vlastimil Čech
Odp: Vaše pocity zvoník
Odp2: Vaše pocity Roman
Odp: Vaše pocity Roman
Odp2: Vaše pocity Vlastimil Čech
Odp2: už bylo dávno vyřešeno .
Odp3: už bylo dávno vyřešeno ivan
Odp4: už bylo dávno vyřešeno Vlastimil Čech
Odp4: už bylo dávno vyřešeno .
Odp5: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp6: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Odp7: už bylo dávno vyřešeno .
Odp8: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp9: už bylo dávno vyřešeno .
Odp10: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp11: už bylo dávno vyřešeno .
Odp11: už bylo dávno vyřešeno ivana Kozárová
Odp12: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp13: už bylo dávno vyřešeno ivana Kozárová
Odp12: už bylo dávno vyřešeno Juras
Odp13: už bylo dávno vyřešeno ivana Kozárová
Odp14: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Odp15: už bylo dávno vyřešeno ivana Kozárová
Odp: už bylo dávno vyřešeno .
Odp2: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Odp3: už bylo dávno vyřešeno zvoník
Odp4: už bylo dávno vyřešeno tlapka
Dnes byl v TV pořad o "boji proti... Plha
Odp: Dnes byl v TV pořad o "boji proti... Juras
Odp2: Dnes byl v TV pořad o "boji proti... tlapka
Zvony znějí nad závějí (autor: J.Vrchlický) Plha
Odp: Zvony znějí nad závějí (autor: J.Vrchlický) zvoník
Odp2: Zvony znějí nad závějí (autor: J.Vrchlický) Plha
Odp3: Zvony znějí nad závějí (autor: J.Vrchlický) zvoník
Romantiku, přeju zlepšení situace a... ivan
Odp: Romantiku, přeju zlepšení situace a... Plha
Odp2: Romantiku, přeju zlepšení situace a... ivan
Plha má vizi (:-) : Jistému I.P.:
Odp: Plha má vizi (:-) : ivan
Reklamy .
Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp: Jištění výroby zaplacenou zálohou. ivan
Odp2: Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp2: Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp3: Jištění výroby zaplacenou zálohou. Jimmy
Odp4: Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp5: Jištění výroby zaplacenou zálohou. Jimmy
Odp6: Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp6: Jištění výroby zaplacenou zálohou. zvoník
Odp3: Jištění výroby zaplacenou zálohou. ivan
Odp4: Jištění výroby zaplacenou zálohou. .
Odp: Plha má vizi (:-) : zvoník
Odp2: Plha má vizi (:-) : ivan
Odp3: Plha má vizi (:-) : zvoník
Odp4: Plha má vizi (:-) : ivan
Odp5: Plha má vizi (:-) : tlapka
Romantiku, přeju zlepšení situace a... Neuvedeno
Odp: Romantiku, přeju zlepšení situace a... Plha
Dotaz .
Odp: Dotaz tlapka
Odp: Dotaz .
Odp: Dotaz .
Odp2: Dotaz tlapka
Odp2: Dotaz .
Odp3: Dotaz zvoník
Odp3: Dotaz tlapka
Odp: Dotaz Jimmy
Odp2: Dotaz .
Odp3: Dotaz ivan
Odp3: Dotaz tlapka
Odp2: Dotaz ivan
Odp3: Dotaz .
Odp4: Dotaz ivan
Odp5: Dotaz .
Odp6: Dotaz Juras
Odp6: Dotaz .
Odp7: Dotaz Juras
Odp8: Dotaz .
Odp9: Dotaz Juras
Odp9: Dotaz iva
Odp10: Dotaz Juras
A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp2: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp3: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp4: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp2: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp3: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp4: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp5: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp6: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp5: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp6: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp3: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Odp2: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp3: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp4: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp5: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp2: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp3: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Odp4: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp4: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp5: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp6: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp7: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Odp8: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp8: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp7: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp8: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Odp8: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp9: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp10: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp11: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp8: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp10: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp11: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp11: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivan
Odp12: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivan
Odp12: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp13: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivan
Odp11: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp12: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivan
Odp13: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp13: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp14: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp15: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp14: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp9: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivana Kozárová
Odp10: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp11: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp2: Dotaz zvoník
Odp3: Dotaz Jimmy
Odp4: Dotaz .
Odp5: Dotaz Vlastimil Čech
Odp6: Dotaz .
Odp7: Dotaz iva
Odp6: Dotaz Jimmy
... Maximus
... Neuvedeno
Odp: ... zvoník
Odp: ... Neuvedeno
Odp2: ... zvoník
Odp2: ... Neuvedeno
Odp3: ... zvoník
Odp4: ... Jimmy
Odp3: ... tlapka
Odp4: ... zvoník
Odp5: ... tlapka
Odp6: ... zvoník
Odp7: ... tlapka
Státní dluh 270 miliard ! .
Odp: Státní dluh 270 miliard ! Juras
Odp2: Státní dluh 270 miliard ! .
Odp3: Státní dluh 270 miliard ! Juras
Odp: Státní dluh 270 miliard ! .
Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp2: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp3: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp4: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... tlapka
Odp5: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... zvoník
Odp6: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp7: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... ivan
Odp8: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... tlapka
Odp9: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... zvoník
Odp10: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp11: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... tlapka
Odp11: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... zvoník
Pěstování fíkovníku .
Odp12: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp8: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp8: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Juras
Odp6: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... tlapka
Odp7: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp8: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... .
Odp9: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Jimmy
Odp10: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp9: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp10: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... Jimmy
Odp11: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... iva
Odp12: Nikdo nyvyšuje manuální práci nad... zvoník
Soukromé vs. Kolektivní .
Odp: Soukromé vs. Kolektivní tlapka
Odp14: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Neuvedeno
Odp15: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Odp15: A finanční spirála a oprátka se utahuje: iva
Odp15: A finanční spirála a oprátka se utahuje: zvoník
Odp16: A finanční spirála a oprátka se utahuje: .
Odp17: A finanční spirála a oprátka se utahuje: Juras
Odp17: A finanční spirála a oprátka se utahuje: ivan
Odp16: A finanční spirála a oprátka se utahuje: tlapka
Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp2: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp3: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp4: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp4: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost Jimmy
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost Jimmy
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp11: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp12: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost Wild Dog
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost Wild Dog
Odp11: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp12: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp11: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost ivana Kozárová
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost Roman
Odp11: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp12: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp12: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp13: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost ivana Kozárová
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp3: Stále stoupající nezaměstnanost ivan
Odp4: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost ivan
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp3: Stále stoupající nezaměstnanost Vlastimil Čech
Odp4: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost ivan
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost ivan
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp8: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp9: Stále stoupající nezaměstnanost Juras
Odp10: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp11: Stále stoupající nezaměstnanost ivamka
Odp12: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp13: Stále stoupající nezaměstnanost ivamka
Odp14: Stále stoupající nezaměstnanost iva
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost .
Odp5: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Odp6: Stále stoupající nezaměstnanost zvoník
Odp7: Stále stoupající nezaměstnanost tlapka
Takhle asi stejně nic nevyřeším. Ledaže... ivamka
Odp: Takhle asi stejně nic nevyřeším. Ledaže... tlapka
Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Wild Dog
Odp2: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp3: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp4: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp5: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. tlapka
Odp3: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Wild Dog
Odp4: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp5: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Jimmy
Odp6: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. iva
Odp7: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Jimmy
Odp8: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. iva
Odp8: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. tlapka
Odp9: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. tlapka
Odp10: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. iva
Odp5: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Wild Dog
Odp6: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp7: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp8: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Vlastimil Čech
Odp9: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp10: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp11: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Vlastimil Čech
Odp12: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp12: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivana Kozárová
Odp11: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp8: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp9: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp10: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp11: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. zvoník
Odp10: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. zvoník
Odp11: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Juras
Odp8: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp9: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp10: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp11: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. Vlastimil Čech
Odp12: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp13: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivan
Odp14: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. .
Odp14: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivana Kozárová
Odp12: Katastrofy a řešení nezaměstnanosti. ivana Kozárová
Už voda na padácích .
Už utíkají na venkov .
Odp: Už utíkají na venkov Juras
Odp2: Už utíkají na venkov .
Samostatný článek nelze vložit. .
Odp: Samostatný článek nelze vložit. Juras
Odp2: Samostatný článek nelze vložit. .
Odp3: Samostatný článek nelze vložit. Juras
Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Odp: Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Odp2: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp3: Jo, sklady by měly být v místech, kde... ivan
Odp4: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp5: Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Odp6: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp6: Jo, sklady by měly být v místech, kde... ivan
Odp: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp2: Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Žebrání .
Odp: Žebrání tlapka
Odp: Žebrání Juras
Odp2: Žebrání .
Odp3: Žebrání Juras
Odp: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp2: Jo, sklady by měly být v místech, kde... ivan
Odp3: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp4: Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Odp5: Jo, sklady by měly být v místech, kde... .
Odp6: Jo, sklady by měly být v místech, kde... Juras
Samostatný článek nelze vložit. Neuvedeno
Odp: Samostatný článek nelze vložit. Juras
„Vesničko má středisková“ .
Odp: „Vesničko má středisková“ Juras
Odp2: „Vesničko má středisková“ Alfons
40 let .
Odp: 40 let Alfons
Odp2: 40 let Vlastimil Čech
Odp2: 40 let tlapka
Odp3: 40 let .
Odp4: 40 let tlapka
Odp5: 40 let .
Odp3.„Vesničko má středisková“ Neuvedeno
Odp: Odp3.„Vesničko má středisková“ tlapka
Odp: Odp3.„Vesničko má středisková“ Alfons
Odp: Odp4.„Vesničko má středisková“ Neuvedeno
Katastrofa nezaměstnanosti .
Odp: Katastrofa nezaměstnanosti Lipovan
Odp2: Katastrofa nezaměstnanosti .
Odp3: Katastrofa nezaměstnanosti tlapka
Odp: Katastrofa nezaměstnanosti .
Nezaměstnaný sysel
Odp: Nezaměstnaný tlapka
Prošlé lhůty Alfons
Odp: Prošlé lhůty tlapka
POLITIKA a „politika“ Alfons
Odp: POLITIKA a „politika“ .
Odp2: POLITIKA a „politika“ tlapka
I řekl ředitel: „Neotravuj ! “ .
Pouze pro mé sympatizanty: Pat a Mat
Odp: Pouze pro mé sympatizanty: tlapka
Odp2: Pouze pro mé sympatizanty: .
Odp3: Pouze pro mé sympatizanty: Jimmy
Odp3: Pouze pro mé sympatizanty: tlapka
Odp4: Pouze pro mé sympatizanty: .
Odp5: Pouze pro mé sympatizanty: Jimmy
Odp5: Pouze pro mé sympatizanty: tlapka
Odp6: Pouze pro mé sympatizanty: .
Odp7: Pouze pro mé sympatizanty: ivana Kozárová
Odp8: Pouze pro mé sympatizanty: ivana Kozárová
Odp9: Pouze pro mé sympatizanty: ivana Kozárová
Odp6: Pouze pro mé sympatizanty: Juras
Ivanovi další námět .
Odp: Ivanovi další námět ivan
Odp2: Ivanovi další námět ivan
Odp3: Ivanovi další námět Alfons
Odp4: Ivanovi další námět ivan
Odp5: Ivanovi další námět tlapka
Odp4: Ivanovi další námět tlapka
Odp3: Ivanovi další námět .
Odp4: Ivanovi další námět Alfons
Odp5: Ivanovi další námět .
Odp4: Ivanovi další námět tlapka
Odp5: Ivanovi další námět .
Odp6: Ivanovi další námět ivan
Pan Ivan P. je zkušený pilot. .
Odp: Pan Ivan P. je zkušený pilot. ivan
Odp2: Pan Ivan P. je zkušený pilot. .
Obydlí pro bezdomovce. .
Odp: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp2: Obydlí pro bezdomovce. .
Odp3: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp4: Obydlí pro bezdomovce. Vlastimil Čech
Odp5: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp5: Obydlí pro bezdomovce. .
Odp6: Obydlí pro bezdomovce. Alfons
nelidský režim lubošek
Odp: nelidský režim tlapka
Odp2: nelidský režim ivan
Odp3: nelidský režim tlapka
Odp: nelidský režim .
Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... Alfons
Odp: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... .
Odp2: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... Alfons
Odp3: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivan
Odp3: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... tlapka
Odp: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp2: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... Alfons
Odp3: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp4: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... Alfons
Odp5: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp6: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... Alfons
Odp7: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp6: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... tlapka
Odp7: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp4: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... .
Odp5: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... tlapka
Odp6: Lesní zvěř se má lépe než bezdomovci. A... ivana Kozárová
Odp5. Odp.1.: Obydlí pro bezdomovce. Neuvedeno
Odp: Odp5. Odp.1.: Obydlí pro bezdomovce. .
Odp: Odp5. Odp.1.Odp1.: Obydlí pro bezdomovce. Neuvedeno
Odp2: Odp5. Odp.1.Odp1.: Obydlí pro bezdomovce. .
Odp3: Odp5. Odp.1.Odp1.: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Obydlí pro bezdomovce. .
Odp: Obydlí pro bezdomovce. ivan
Odp: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp2: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp3: Obydlí pro bezdomovce. Juras
Odp4: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp5: Obydlí pro bezdomovce. Juras
Odp6: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Odp7: Obydlí pro bezdomovce. tlapka
Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? .
Odp: Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? tlapka
3 sociální světy-novinka Alfons
Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? Neuvedeno
Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? Neuvedeno
Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? Neuvedeno
Odp: Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? Alfons
Odp: Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? .
Odp2: Odp. Odp.1. Sklo mezi hadry z „ dokonaléhoi Západu“ ? tlapka
Tony Tony
Odp: Tony .
Odp: Tony Juras
Odp. Odp.1: Tony Neuvedeno
Odp: Odp. Odp.1: Tony .
Odp2: Odp. Odp.1: Tony Tony
Radostné velikonoce .
Odp: Radostné velikonoce tlapka
Odp2: Radostné velikonoce ivan
Odp3: Radostné velikonoce tlapka
Odp4: Radostné velikonoce ivan
Odp2: Radostné velikonoce .
Odp3: Radostné velikonoce Juras
Odp3: Radostné velikonoce tlapka
Zvoníkovi radostné velikonoce .
Odp: Zvoníkovi radostné velikonoce Juras
Odp: Zvoníkovi radostné velikonoce tlapka
Odp2: Zvoníkovi radostné velikonoce ivan
Odp3: Zvoníkovi radostné velikonoce tlapka
Odp2: Zvoníkovi radostné velikonoce ivana Kozárová
Pohodové velikonoce .
Odp: Pohodové velikonoce tlapka
Odp2: Pohodové velikonoce ivana Kozárová
Odp3: Pohodové velikonoce .
Odp4: Pohodové velikonoce Vlastimil Čech
Odp5: Pohodové velikonoce .
Odp4: Pohodové velikonoce ivana Kozárová
Obětování dětí .
Odp: Obětování dětí Alfons
Pohodové velikonoce Neuvedeno
Odp: Pohodové velikonoce .
Odp2: Pohodové velikonoce Alfons
Odp3: Pohodové velikonoce .
Odp4: Pohodové velikonoce ivan
Odp4: Pohodové velikonoce ivan
Odp5: Pohodové velikonoce ivan
Odp5: Pohodové velikonoce ivana Kozárová
Odp6: Pohodové velikonoce iva
Odp7: Pohodové velikonoce ivana Kozárová
Odp8: Pohodové velikonoce ivan
Odp9: Pohodové velikonoce iva
Odp4: Pohodové velikonoce Alfons
Odp. Odp.: Pohodové velikonoce Neuvedeno
Odp: Odp. Odp.: Pohodové velikonoce .
Odp: Odp. Odp.: Pohodové velikonoce Alfons
Odp: Odp. Odp.: Pohodové velikonoce ivan
Svoboda po Ivánkovsku: .
Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp2: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp3: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! :-)
Odp2: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp2: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp3: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp4: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp5: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Juras
Odp5: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! tlapka
Odp4: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Juras
Odp5: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp6: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Juras
Odp7: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp7: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp4: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Juras
„A hrdý buď ...“ ( --;) :-)
Odp: „A hrdý buď ...“ ( --;) ivan
Odp2: „A hrdý buď ...“ ( --;) Juras
Odp3: „A hrdý buď ...“ ( --;) Juras
Odp3: „A hrdý buď ...“ ( --;) iva
Odp3: „A hrdý buď ...“ ( --;) tlapka
Odp4: „A hrdý buď ...“ ( --;) ivan
Odp5: „A hrdý buď ...“ ( --;) tlapka
Odp2: „A hrdý buď ...“ ( --;) iva
Odp3: „A hrdý buď ...“ ( --;) ivan
Odp4: „A hrdý buď ...“ ( --;) iva
Odp5: „A hrdý buď ...“ ( --;) :-)
Odp3: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Neuvedeno
Odp4: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp5: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! tlapka
Odp5: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp6: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp7: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp8: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp9: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp10: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp11: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! ivan
Odp9: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! tlapka
Odp10: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! iva
Odp11: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! tlapka
Odp6: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! Alfons
Odp7: Úspěch! Nezaměstnanost klesá! tlapka
Kopírují Trautenberka ? :-)
Neklesá ! To je jen pozitivní mediální kampaň předvolební. :-)
Mám dluh? Za co a jak? Alfons
Odp: Neklesá ! mediální kampaň předvolební. tlapka
........,,,,,,,, ivan
Odp: ........,,,,,,,, :-)
2010 prozaik
Mám dluh? Za co a jak?Odp.1. Neuvedeno
Mám dluh? Za co a jak?Odp.1.Dopl. Neuvedeno
Mám dluh? Za co a jak?Odp.1.Dopl.Další. Neuvedeno
Mám dluh? Za co a jak?Odp.1.Dopl.Další.Oprava Neuvedeno
Mám dluh? Za co a jak?Pokrač. Neuvedeno
Mám dluh? Za co a jak?Pokrač.2 Neuvedeno
Vzkaz mým nespravedlivým a zlomyslným tupitelům pánům J+L: :-)
Odp: Vzkaz mým nespravedlivým...tupitelům ... tlapka
Odp2: Vzkaz mým nespravedlivým...tupitelům ... Juras
Tak jsem se nějak začetl do textů až... Mika
Odp: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Vlastimil Čech
Odp2: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Platfus
Odp2: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Tlapka
Odp2: Tak jsem se nějak začetl do textů až... ivan
Odp: Tak jsem se nějak začetl do textů až... ivan
Odp2: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Jimmy
Odp3: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Platfus
Odp4: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Tlapka
Odp5: Tak jsem se nějak začetl do textů až... ivan
Odp6: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Tlapka
Kdepak Vlastimil Čech
Odp5: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Juras
Odp6: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Tlapka
Odp7: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Vlastimil Čech
Odp8: Tak jsem se nějak začetl do textů až... ivan
Odp7: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Juras
Odp8: Tak jsem se nějak začetl do textů až... Tlapka
Odp8: Tak jsem se nějak začetl do textů až... zákys
Další zpráva z bojiště Lisa
Odp: Další zpráva z bojiště Neuvedeno
Odp: Další zpráva z bojiště Vlastimil Čech
Odp: Další zpráva z bojiště Poradím
Odp2: Další zpráva z bojiště Lisa
Odp3: Další zpráva z bojiště Vlastimil Čech
SELEKCE POKRAČUJE Bohužel
Odp: SELEKCE POKRAČUJE Platfus
Odp: SELEKCE POKRAČUJE Lisa
Odp: SELEKCE POKRAČUJE Tlapka
Odp2: SELEKCE POKRAČUJE *
Odp3: SELEKCE POKRAČUJE *
Odp3: SELEKCE POKRAČUJE Tlapka
Odp4: SELEKCE POKRAČUJE *
Odp5: SELEKCE POKRAČUJE Tlapka
Odp6: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp7: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp8: SELEKCE POKRAČUJE Juras
Odp8: SELEKCE POKRAČUJE Jimmy
Odp9: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp10: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp11: SELEKCE POKRAČUJE Platfus
Odp12: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp13: SELEKCE POKRAČUJE Platfus
Odp13: SELEKCE POKRAČUJE Tlapka
Odp14: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp10: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp11: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp11: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp12: SELEKCE POKRAČUJE Tlapka
Odp13: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp12: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp13: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp14: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp13: SELEKCE POKRAČUJE Juras
Odp14: SELEKCE POKRAČUJE ivan
Odp15: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
Odp7: SELEKCE POKRAČUJE Platfus
Odp8: SELEKCE POKRAČUJE Neuvedeno
Odp9: SELEKCE POKRAČUJE Vlastimil Čech
SELEKCE Dvě otázky
Opravím Vás: *
Tento čtvrtek mě čeká IAP také. Na... Janulinka87
Odp: Tento čtvrtek mě čeká IAP také. Na... Platfus
Odp: Tento čtvrtek mě čeká IAP také. Na... Tlapka
Janulinko87, to už dávno víme. *
Odp: Janulinko87, to už dávno víme. Tlapka
Odp: Janulinko87, to už dávno víme. ivan
Vážená slečno Janulinko. Být Váma... Neuvedeno
Odp: Vážená slečno Janulinko. Být Váma... Zákys
Tak Marnost nad Marnost
Odp: Tak Juras
Odp2: Tak ivan
Odp: Tak Neuvedeno
Odp: Tak Zákys
Praxe No Zákysi
Odp: Praxe Zákys
Odp2: Praxe Vlastimil Čech
Odp3: Praxe Zákys
Odp2: Praxe Neuvedeno
Odp3: Praxe Zákys
Odp4: Praxe Neuvedeno
Odp5: Praxe Zákys
Odp6: Praxe Neuvedeno
Odp7: Praxe Tlapka
Odp5: Praxe Neuvedeno
Odp6: Praxe Vlastimil Čech
Odp7: Praxe Zákys
Odp8: Praxe Tlapka
Odp6: Praxe Zákys
Výběrové řízení na uklízečku Zpravodajství z regionů
Odp: Výběrové řízení na uklízečku Neuvedeno
Výběrové řízení na uklízečku To je
A také aby noví poslanci měli zkušební dobu
Odp: A také Zákys
Pomóóóc Lisa
Odp: Pomóóóc prozaik
pomóóóc Bezpráce
Paní Lído. Jedině serfovat v nabídkách... Neuvedeno
Díky za reakce Lisa
Odp: Díky za reakce Bezpráce
Odp2: Díky za reakce Lisa
Zrušit politické strany ! Bezpráce
Odp: Zrušit politické strany ! Tlapka
Odp2: Zrušit politické strany ! santiago
Odp3: Zrušit politické strany ! Lisa
Odp4: Zrušit politické strany ! santiago
Odp5: Zrušit politické strany ! Zákys
Odp6: Zrušit politické strany ! Tlapka
Odp7: Zrušit politické strany ! santiago
Odp7: Zrušit politické strany ! Zákys
Odp5: Zrušit politické strany ! Ruzena
Odp4: Zrušit politické strany ! Neuvedeno
Pravopis Bezpráce
Odp: Pravopis ivan
Odp2: Pravopis Bezpráce
Odp3: Pravopis ivan
Odp4: Pravopis Zákys
Odp5: Pravopis homo sapiens
Odp6: Pravopis Juras
Odp7: Pravopis ivan
Odp7: Pravopis pocestný
Odp8: Pravopis Juras
Odp8: Pravopis Tlapka
Odp6: Pravopis Tlapka
Odp6: Pravopis ivan
Odp7: Pravopis ivan
Odp8: Pravopis Tlapka
Odp3: Pravopis Tlapka
To bude asi tím, že Santiago se učil ve... Neuvedeno
No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Lisa
Odp: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Juras
Odp2: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Zákys
Odp: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Tlapka
Odp2: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Juras
Odp3: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Tlapka
Odp3: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Zákys
Odp4: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Tlapka
Odp5: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Zákys
Odp2: No tak chlapi, už se nehádejte! Kdy to... Lisa
Šlo by to: Bezpráce
Odp: Šlo by to: Tlapka
Odp: Šlo by to: Neuvedeno
Odp2: Šlo by to: Zákys
Zrušit strany je jako by jste chtěli... Neuvedeno
Jak lidé mohou v Česku sehnad... Neuvedeno
Odp: Jak lidé mohou v Česku sehnad... ˇ
Odp: Jak lidé mohou v Česku sehnad... Neuvedeno
„Úsporná“ rozhodnutí mocných zhoršující ekonomické výsledky ˇ
Neomlouvejte se za zanedbatelné detaily ˇ
Odp2: Jak lidé mohou v Česku sehnad... Lisa
Odp3: Jak lidé mohou v Česku sehnad... Zákys
Zobrazit všechny komentáře...

Nahoru