Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Zajímavé odkazy

Copyright

Odebírání nových článků

Odebírání přes RSS

Zde se můžete přihlásit k odběru novinek ze Svíce.cz ve formátu RSS. K dispozici je:

Pro odebírání novinek je potřeba mít RSS čtečku (jako u jiných RSS novinek). RSS čtečku už máte s největší pravděpodobností zabudovanou ve svém prohlížeči. V RSS článků se posílá prvních 500 znaků z posledních 20 článků, v kompletní verzi pak celé texty posledních 5 článků včetně formátování.
V RSS komentářů se posílá prvních 300 znaků z posledních 30 komentářů.

RSS kanál na přání

Můžete si také nechat zasílat články nebo komentáře pouze od určitých autorů. Tím "odfiltrujete" většinu toho, co Vás nezajímá.

Chci články pouze od autorů

Chci komentáře pouze od autorů

Můžete vybrat i více autorů (v tom případě vybírejte s klávesou Ctrl).
"Kvalitní" autoři jsou již prověření autoři a v současné době to je Aleš Janda, Drak, Saw, Technokrat von Technodrom a Tom (řazeno abecedně).
Po odeslání budete přesměrováni rovnou na adresu Vámi zvoleného RSS kanálu.

Můžete také odebírat RSS komentářů na zvolené články. V tom případě klikněte na odkaz pod přslušným článkem. Upravením cílové adresy (čísla oddělená pomlčkou) můžete odebírat komentáře na více článků v jednom kanálu. To lze navíc libovolně kombinovat s vybranými autory.

Pokud jste registrovaný, můžete také odebírat RSS odpovědí na své komentáře. Tedy když vám někdo odpoví na váš komentář, uvidíte to. Stačí se registrovat a kliknout na odkaz v rubrice "Vaše články".

Odebírání článků e-mailem

Můžete si také nechat nové články zasílat na e-mail.
Stačí se zaregistrovat a v nastavení zaškrnout volbu Zasílat nové články na e-mail.

Ctíme ochranu osobních dat ve smyslu neposkytnutí dat třetí osobě. V e-mailech nebudeme posílat žádnou reklamu a lze se kdykoliv odhlásit (odkaz na odhlášení je v každém e-mailu).