Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Zajímavé odkazy

Copyright

3.9.2008 23:41

Je to čim dál stejný

Možná jste si všimli, možná ne...
Pustíte si rádio a skladba vykradená. Podíváte se na film a zjistíte, že tohle už tu bylo snad tisíckrát. Mno nic, zvednete zadek od klasické literatury, protože z daného období to taky vyjde nastejno, a zapadnete do hospody. Pivo chutná stejně jako včera a řeší se taky to samý.
Zbejvá čas na sport? Příroda se jeví méně stereotypní než bazén/sál/kurt/lezecká stěna etc. Ale když běžíte už po padesátý po stejný cestě, taky se toho moc nemění. Před spaním se člověk eště trochu vyblbne v posteli, ale i se sebelepším partnerem je to po Xtý už zase rutina (měnit je jak fusekle je taky možnost, ale můžete snadno „nakoupit“ na celej život).

Víkendy nebo dovolený sou asi ta největší možná změna, hned po vyhazovu a bydlení pod mostem. Počtvrtý se mi za polárnim dnem do norska ani moc nechtělo, sever jih východ západ...

Je jasné že náš svět má meze, v naší podstatě jsme schopni vnímat jen omezené množství informací a vysvětlit si ho naším omezeným způsobem. Ale dostali jsme dar zapomínání a přizpůsobení se podmínkám. Zajímá mě, jak se na to díváte Vy, a jakou jste našli cestu úniku?


Diskuse byla znepřístupněna. Děkujeme za pochopení.

Nahoru