Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
26.10.2006 8:38

Hurá, máme TESCO!

Tak jsme se dočkali! V našem jindy poklidném městečku to žije - dnes nám totiž otevřeli nové TESCO! Po týdnech netrpělivého čekání umocněného masivní bilboardovou a letákovou propagací již nemusíme závidět obyvatelům větších měst, už i my máme své vysněné TESCO.

Děti už nemusí odpočítávat, kolikrát se ještě vyspí, my už nemusíme stříhat metr a můžeme vyrazit do víru nakupování a nad nákupním vozíkem plným těch krásných lesklých věcí snít svůj americký sen.

Nic nedám na řeči všech těch škarohlídů a věčných reptalů, že naše město další super/hypermarket nepotřebuje, že to s sebou přinese jen zvýšení automobilové dopravy, že pracovní podmínky v hypermarketech jsou špatné, že hypermarkety zneužívají svého dominantního vlivu k diskriminaci dodavatelů, že supermarkety ničí místní obchodníky a tak přispívají k růstu nezaměstnanosti atd. a půjdu se pokochat všemi těmi slevami, co nám slibují.

Vždyť žijeme jen jednou a bylo by škoda si něco odpírat a šetřit. Žijeme, abychom nakupovali a podíleli se tak na trvalém růstu a prosperitě. Čím více hezčích věcí budeme mít, tím budeme šťastnější. Děkujeme, TESCO, že sis vybralo právě nás!Nahoru