Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
15.3.2013 12:20

Bulvárek

A je to tady! Už dlouho se nemluví o ničem jiném. Ornella porodila syna Quentina. Synáček je rozkošný po tatínkovi Pepovi Koktovi a hned od prvních okamžiků ochotně pózuje fotografům. Pochopitelně za úplatu. My tak máme jedinečnou příležitost být u toho. Ornella září štěstím a hned po porodu dává na odiv svou vypracovanou figuru modelky a co si budeme říkat, kojení ještě zvýraznilo její ženské křivky. Romantik Pepa si pochopitelně neodpustil vyznání lásky své milované, ovšem veřejným tajemstvím zůstává, že je stále sezdán s Gábinou Partyšovou. Co když si vjedou obě do vlasů? Bude rozvod? Připomeňme si hlavní momenty ostře sledovaného vztahu v řeči novinových titulků:

* Drsný kšeft s nevěrou: Ornella Štiková chce za porod a Koktu statisíce

* Podívejte se: Matka Ornelly Štikové to pořádně rozjela! - Prásk!

* Dítě Ornelly a Pepy má penis, sdělil MUDr. Kočárek - SuperSpy.cz

* Těhotná Ornella Štiková s tatínkem: Kdo má větší břicho? - Prásk!

* Exmanželka Kokty promluvila: „Gábinu lituju a Ornellu chápu!“ -
Prásk!

* Ornella vystavuje své těhotenství: Takhle vypadá v osmém měsíci

* Rodiče Ornelly Štikové chtějí žalovat Okamuru

* To je ale luxus: Ornella ukázala kočár, ve kterém bude vozit malého Koktu. Bude jezdit v bílé kůži!

Zůstává pár nezodpovězených otázek. Například, po kom zdědí malý Quentin příjmení. Quentin Kokta nebo Quentin Štika? Co je lepší? Nebo obecně, kdo je Ornella Štiková a čím jsem si zasloužil, že o ní musím číst každý den novinové titulky?

Kdosi poukázal na to, že český šoubyznys má několik záhad: kdo kupuje alba Lucky Vondráčkové a čím se živí Sagvan Tofi. K tomu přidávám - co zrovna dělá Agáta Hanychová, když se zrovna nestará aby byla vidět? Zachovala si Iveta Bartošová zbytky příčetnosti? Odpovědi nechávám do diskuse. Obvykle se zdráhám někomu mluvit do soukromí, ale to by se mi nesmělo servírovat na podnose. Po sérii seriózních článků nadešel čas na pokleslý žánr, tak směle do toho :-).

JInak jsem se dozvěděl Ornella se nastálo usadila v našem městě a já mám neobyčejnou radost, že mám tak slavnou sousedku. Budu se zasazovat o to, aby získala čestné občanství!Nahoru